YAPRAKLAR GRUP HAKKINDA

TEŞEKKÜRLER

2000 YILINDAN BU YANA DÖNEMİN ŞARTLARINA VE TERCİHLERİNE UYGUN KONUT PROJELERİ ÜRETEN YAPRAKLAR İNŞAAT, ÖZELLİKLE GELİŞMEKTE OLAN YENİ YERLEŞİM BİRİMLERİNDE ÖNEMLİ PROJELERE İMZA ATMIŞTIR.

Yapraklar İnşaat ‘’ Kent insanının doğal hayata uyumlu bölgele rde yaşama isteğini ‘’ göz önüne alarak Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde her biri farklı mimari anlayışa sahip, her birinde yeni yaşam biçimi sunan projeleri hayata geçirmiştir. Gerçekleştirecek olduğumuz projelerde kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizde modern ve yaşanabilir alanlar oluşturmak. Tüm bunlarla birlikte, sektörde her konuda öncülük eden bir kurum olmak hedefimizdir.

Misyonumuz

Değişime ve gelişime açık, müşteri odaklı, yenilikçi projeleri sahiplerine güvenle teslim etmektir. Sektörde kaliteli yaparak bilinir olmayı tercih ediyoruz. Kaliteli iş hedefimizi; projelendirme, satış ve pazarlama, imalat, teslimat, teslim sonrası garanti ve son olarak müşteri teknik destek hizmetine kadarki süreçleri birbiri ile bağlantılı ve minimum sorun hedefi ile planlayarak belirliyoruz. Projelerimizi tamamında yenilikçi ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretiyoruz.