YAPRAKLAR MİMARLIK MÜHENDİSLİK

Konut, ofis, otel, restoran, kafe ve showroom mobilyaları tasarlıyoruz. Özel elemanların eklenmesiyle iç mekanınız eksiksiz olarak teslim edilecektir. Sadece mobilya değil, döşeme, perde, duvar kaplamaları, aydınlatma ve aksesuarlar da komple ve montajlı olarak temin edilmektedir. Farklı malzemeleri işliyoruz; masif ahşap, kaplama, MDF, cam, mermer, granit, pirinç, paslanmaz çelik, deri ve kumaş. En yüksek işçilik standartlarında eksiksiz olarak teslim edilir, tüm malzemeler uzun ömürlüdür. Başarının bize gelmesini beklemiyoruz; onu gerçekleştiriyoruz. Çekici ve fonksiyonel tasarımlarımızla insanların yaşam kalitesine katkıda bulunabilmekten gurur duyuyoruz.

Kaliteli Hizmet

İnşaat, Yapı ve Dekorasyon sektörünün bize kattığı tecrübe ile kaliteden ödün vermeyerek, kusursuz ve profesyonel hizmet anlayışını kural edindiğimiz firmamızda ilk önceliğimizin güven sağlamaktır.

Yaşam Alanlarını Güzelleştirelim

Tüm tadilat ve dekorasyon işleriniz de uzman ekibimiz ile sizlere çözüm ortaklığı sağlıyor. Yaşam alanınızı güzelleştirmeye devam ediyoruz.

Tasarım & Dizayn

Tüm uygulamaları firma olarak üstlenip projeyi sizlere anahtar teslim olarak sunuyoruz. Detaylı bilgi tasarım ve dizayn için bizlere ulaşabilirsiniz.

Gümüşpala Mah. E-5 Yanyol1 (Londra Asfaltı) Cad. No:126/A Avcılar/İSTANBUL
0212 689 65 15
0530 953 97 87